Сакам да кажам/прашам (стара тема) | Црнобело Форум

Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Многу сум смотана бе ! :mad Касно дознавам информации- а за тоа кој ми е крив ако не самата јас...крајно време е да се заинтересирам малку повеќе околу факултетов :eek

п.с. не одам утре на колоквиум :eek
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ludaca and Sugar

Blueberry

Староседелец
12 февруари 2012
210
158
1,043
Скопје
Чувството кога ќе ги соблечеш штиклите после 12 саати крчкање на стапалцата во нив :frantic
 

Sugar

Истакнат Член
19 февруари 2012
502
1,110
393
Многу сум смотана бе ! :mad Касно дознавам информации- а за тоа кој ми е крив ако не самата јас...крајно време е да се заинтересирам малку повеќе околу факултетов :eek

п.с. не одам утре на колоквиум :eek
Не се нервирај, не си сама (hug)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mila Kunis

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
времево е закон,,, како само ке се испукам на тренинг,кој фудбал ке падни :D
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,653
1,683
Normandy
добро Ви утро :sleep

нц... зипо и малборо... а да се немало пари за пепељара :(
Добро утро директоре :)
Where are your manners? Требаше да станеш од столчето. :rofl

Anyways...
Ме чека пат до северниот ми сосед. 48 часа до Наисус. И натраг. Се осеќам као Константин велики.
Ај вечер иам шо да причам пред шквадрата.
Доста се гаѓав с`с падеже.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: iskra

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
639
93
Сакам да кажам дека ми фали форумов. Неделава немам интернет дома, камион ни ја турна бандерата па сега дури средат човеците од кабловската има векови да поминат. И киснам кај другарка ми и ве читкам помлаце, не оставам да не ве следам :D Ќе си надокнадам штом ќе ми го вратат интернетот.
Туку, наредна недела ми е колоквиумска а јас книга со мал прст немам чепнато. А богами и на предавања ретко се свртувам. Не знам како ќе поминам :(

Оставете ми поздравени, а јас одам да си го испијам кафенцето што ми го свари другарка ми :kafe
 
Статус
Затворена за нови мислења.