Сакам да кажам/Сакам да прашам

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Синоќа многу доцна си легнав бидејќи учев |-( Али фала богу,научив и денот ми почна сосем добро.Уф,колку сакам дожд :D Да си лежам покрај каминот и да читам некоја книга на Гијом Мисо :sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ана:) and Y1K991

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
639
93
Јас сакам да прашам дали на некој му ја отвора страната од министерство за образование? Два часа се обидувам да отворам :(
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
Ви благодарам многу на преркасните честитки, се надевам годинава ќе ми се остварат повеќе желби, најпрво да се запишам на факултет(најголема желба), и секако мојот прв фитнес натпревар, исто така се надевам дека ќе бидам инспиративен за многумина и ќе им помогнам во постигнување на нивната цел, само пред се да не заборавиме здравјето да не служи. Благодарам уште еднаш прекрасни сте (hug)
Исто така повелете на парче торта, кој е на режим за него има протеин :D
 

Рушен

Активен Член
22 октомври 2012
181
124
43
На темава да се пишува тоа што треба, насловот е јасен. Сакам да прашам/ кажам. Епа прашувајте тоа што ви е потребно и ќе ви одговориме, да се држиме до насловот. На кој му пречи нека не пишува тука