Сакам да кажам/Сакам да прашам | Црнобело Форум

Сакам да кажам/Сакам да прашам

woworld

Староседелец
26 декември 2016
12
0
601
23
Сакам да прашам дали има доброволци за вклучување во тимот на Фармаси ? Ми требаат соработници за работа од дома. Доколку има заинтересирани нека ми пишат во порака.
 

poslusen

Староседелец
8 јануари 2016
40
9
1,018
38
Мерак ми е да чкртнам на новава платформа.
Ме спука носталгија, ми фали времето кога пола ден го поминував овде. Дури чудно ми е.
Енивеј, поздрав децо, останете ми безбедни. (hug)
Е ми сега оти не минуваш по пола ден овде?
 

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
Штоубав сте го напраиле форумов :)
Не знам шо ми текна на црнобело дури не очекував и лозинката дека ќе ја погодам, али ете...
Ко вчера да беше коа висевме тука по цел ден и се праевме паметни. :)
Него да прашам, има останато некој од моето време? :)
@JaMi ја забележав, поздрав <3
Ко да ми зафали малку тоа време со блесави Парвати, госпоЏа Мелпомена, хуморот на Аутрајдер, Саладин и неговите мудрости, расправиите на Хоуп и Егзистенс, Лаки, Лена, Мало и најбитниот од сите нив, Коста со Јамахата...
Поздрав децо, хевфан на форумов ако уште има активни староседелци, а за новите порака: Имате превише теми на форумов шо се поинтересни од муабети за Фармаси и како најлесно да се издепилирам во домашни услови додека сум во самоизолација. :zelen
Just saying...
 

Xenia

Староседелец
4 април 2016
68
87
1,018
Narnia
Ако карантинот не те натера да се потсетиш и на тоа дека си имал профил на форум, дефинитивно нема ништо друго.
 

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
Одамна пробував да се најавам ама не можев најверојатно заради тоа што си го заборавив никот и сега се потсетив пребарувајќи ги членовите со најмногу пораки и се сетив која сум била во времето кога по цели денови седев на форумов..и да најубаво време ми беше тогаш..сега после толку години сакав да ве гушнам виртуелно сите и да ве поздравам чувајте се
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Штоубав сте го напраиле форумов :)
Не знам шо ми текна на црнобело дури не очекував и лозинката дека ќе ја погодам, али ете...
Ко вчера да беше коа висевме тука по цел ден и се праевме паметни. :)
Него да прашам, има останато некој од моето време? :)
@JaMi ја забележав, поздрав <3
Ко да ми зафали малку тоа време со блесави Парвати, госпоЏа Мелпомена, хуморот на Аутрајдер, Саладин и неговите мудрости, расправиите на Хоуп и Егзистенс, Лаки, Лена, Мало и најбитниот од сите нив, Коста со Јамахата...
Поздрав децо, хевфан на форумов ако уште има активни староседелци, а за новите порака: Имате превише теми на форумов шо се поинтересни од муабети за Фармаси и како најлесно да се издепилирам во домашни услови додека сум во самоизолација. :zelen
Just saying...
А мене ме заборави мајке му. Ц ц ц срамота.
Убаво беше времето по стотина активни членови и секојдневни расправии. Too bad замре тоа :(
 
  • Sad
Реакции: Saladin

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,522
14,431
1,683
Таму каде што треба
Штоубав сте го напраиле форумов :)
Не знам шо ми текна на црнобело дури не очекував и лозинката дека ќе ја погодам, али ете...
Ко вчера да беше коа висевме тука по цел ден и се праевме паметни. :)
Него да прашам, има останато некој од моето време? :)
@JaMi ја забележав, поздрав <3
Ко да ми зафали малку тоа време со блесави Парвати, госпоЏа Мелпомена, хуморот на Аутрајдер, Саладин и неговите мудрости, расправиите на Хоуп и Егзистенс, Лаки, Лена, Мало и најбитниот од сите нив, Коста со Јамахата...
Поздрав децо, хевфан на форумов ако уште има активни староседелци, а за новите порака: Имате превише теми на форумов шо се поинтересни од муабети за Фармаси и како најлесно да се издепилирам во домашни услови додека сум во самоизолација. :zelen
Just saying...
Ех времиња форумски, висеме по цели денови и убаво ни беше.
Каква багра бевме да се баравме немаше да се најдеме .
А мене ме заборави мајке му. Ц ц ц срамота.
Убаво беше времето по стотина активни членови и секојдневни расправии. Too bad замре тоа :(
Тебе името не може да ти се погоди комплициран беше одсекогаш.