Сакам да кажам/Сакам да прашам | Црнобело Форум

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Sakam da prasam nesto, ovde mislam imase i imavme dosta praeno muabet so clenot ( ce mi izvini ama zaboraviv nick) koj izrabotuva nakit.. e sea ako seushte e online ili moze nekoj da me upati da ja prasam dali moze da mi izraboti nesto po moj vkus lance ili belezica neka mi pisi pp da se dogovorime.
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
Sakam da prasam nesto, ovde mislam imase i imavme dosta praeno muabet so clenot ( ce mi izvini ama zaboraviv nick) koj izrabotuva nakit.. e sea ako seushte e online ili moze nekoj da me upati da ja prasam dali moze da mi izraboti nesto po moj vkus lance ili belezica neka mi pisi pp da se dogovorime.
@malo се вика...но немораш да ја бараш, секаде каде што продаваат бижутерија може да ти направат по наруџбина, да те поврзат со тој што изработува накит...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
ИНТЕРЕСНО ЧУВСТВО ДА СЕ КАЧИШ ПОВТОРНО НА ПОТОНАТ БРОД..ХАХХАХАХАА...ЧЕСТИТКИ И ПОЗДРАВИ ТОПЛИ ДО НАЈУПОРНИТЕ НА ФОРУМОВ СО НАЈМНОГУ МИСЛЕЊА ВО "СПЕЦИЈАЛЕН ПОЗДРАВ ДО"

Инкогнито, смените тема, досадни сте за читање со тие ваши поздрави;)
Стар член во ново руво?
 

malecka

Староседелец
3 април 2013
65
40
1,028
СДК дома си е дома, златна Македонија (inlove) . Ај да си пробам ајварче сега :p
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Stojne

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,236
2,329
1,153
Skopje
www.facebook.com
Mrazam koga lugjeto gi potsetuvam deka postojam.
Такви луѓе не ти требаат во животот, ако немаат малку место во тоа чурупката да се сетат на тебе зашто воопшто да си губиш време со нив утре пак ќе те заборават.

СДК дома си е дома, златна Македонија (inlove) . Ај да си пробам ајварче сега :p
Добро дојде ама го погоди периодот врнежлив, убав помин секако и не заборавај сирење со ајварот нешто најубаво :sreken


Домаќинско, мераклиско, од срце..само без шеќер:)
Кажи во кратки црти отров кафе. :D Како го пиеш без шеќер секоја чест. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: malecka and Prashina