САКАМ МИСЛЕЊЕ!! ВЕ МОЛАМ !?

marija123c

Нов член
3 јуни 2016
1
0
1
22
Здраво ја сум Марија, доаѓам од Скопје и сакам да прашам, дали е ненормално тоа што имам 17 години и сеуште не сум го имала првиот бакнеж? Дали тоа значи дека сум заостаната или шо знам ја..??
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,997
5,543
1,183
Disco
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape and antonio

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,011
9,637
1,683
Normandy
мехехехехехехехуехуехехуехуехехуехеуехуехеухеуе
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

İncognito

Староседелец
31 август 2013
2,531
3,811
1,153
Тоа не значи дека си заостаната, не се форсирај да го направиш тоа, што е твое ќе дојде и се случи, можеби кога најмалку ќе очекуваш, бакнежот и не е толку важен, колку што е после него.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,685
3,863
1,183
Не си нормална, треба да се лечиш. Под итно кај Иван Исцелител, за 2 дена јазикот има да ти биде ко лемалица. Има се да лапаш и тоа шо треба и шо не треба.
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
:rofl
Може ќе ти помогне исцелителот ама мој совет е да ја отвориш книгата на баба Ванѓа и да си најдеш што пишува за тебе она за секој вистината ја кажуваше :D
Шала настрана ..
Ништо не е страшно и срамно @marija123c и искрено ако ти е за некоја утеха поарно на 18-19 прв бакнеж отколку ренде од 14-15 год ;) верувај по почитувана ќе си.
А уствари.. Дан си некој нарцис и пребирлива па не си успеала да доловиш некој ? Сигурно си "недостижна"... ? Само претпоставувам (smoke)
:wub:sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: marija123c