Ресторан за нудисти | Црнобело Форум

Ресторан за нудисти

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Луди се тие што го отвораат ресторанот, ама знам на кој би му препорачала да оди да ги прчи задникот ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misterija

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
хахаха веројатно тампон ќе си стави и нема гајле :D
Тампон ако има, ама нема, угол голи, мислам дека и мобилни и ташни беа забранети во едниот ресторант, демек се природно ко од мајка родени...него што прајме со столчето со црвена флека:rofl
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Тампон ако има, ама нема, угол голи, мислам дека и мобилни и ташни беа забранети во едниот ресторант, демек се природно ко од мајка родени...него што прајме со столчето со црвена флека:rofl[/QUOTE

Еех па највероватно се е предвидено,и за мензис и ерекција и подмочање и све.
Сигурно ова ќе биде вистински ресторан со многу високо ниво на услуги,и за секој недостаток или потреба ќе има решение.А за нас од македонијава ќе биде ко научна фантастика,и затоа сега сме во дилема,како ќе биде,ако биде така,а како,ако биде онака.

А иначе јас сум" ЗА" многу би ми било ќејф,некоја цицлеста госпоѓа/ца,да ми донесе сметка измеѓу цицки,и да ми дозволи сам да си ја земам:D..добра идеја,А?!:rofl
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,513
1,183
Big Sur
Ги разгледувам темиве и оваа ми падна во очи.
Тотално сум за секој да си прави што милува, но не е за мене пошто сум гадешлива.
И не дека е доба на корона, ама како да седнеш на столче каде претходно седел туѓ запотен задник?
Или да јадам додека со дел од окото фаќам агол каде некој си ги одлепува или мести драгоценостите да му се вклопат поубаво во длабнатината на столчето?
Ненененененнененене.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

187 SB

Истакнат Член
11 септември 2019
80
70
318
Не сум знаел дека и ова постоело. Јадеш супа во ресторанот и поминува некој од гостите и ти улетува негово срамно влакно во супата. :giggle
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,396
5,901
1,683
Disco
Свашта бе. Спротивно на популарното мислење, огромното мнозинство голи тела не се воопшто убава глетка. Некои се скроз језиви. Јадеш стек а спроти некој 78 годишен лик срка чкембе чорба и му се бројат ребра и му се пафтаат јајцата (нели со старост кожната ќеса која ги држи тестисите свиснува надолу). Бљак.
Или некоја со цицките префрлени преку рамо, со перика и црвен кармин на бледа фаца.