Ресторан за нудисти | Црнобело Форум

Ресторан за нудисти

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Ресторантот "Амрита" во Токио ќе биде место каде што гостите ќе можат да уживаат во јадењето потполно голи..ништо ново, има уште еден ваков ресторан во Мелбурн во Австралија, но во овој за да влезете треба да ги исполнувате нивните услови а тоа се, да немате вишок телесна тежина повеќе од 15 кгр., несмеете да имате тетоважа на тело и да не бидете постари од 60 год.
Вероватно ова пред влез ќе има посебно вработен персонал кој ќе ги мери и прегледува луѓето.
Најинтересно е што келнерите ќе бидат згодни момци со убави тела;)
Незнам дали сум до толку затуцана ама никогаш не би посакала да влезам во таков ресторан и додека јадам да гледам голи задници како ми проаѓаат пред очи(facepalm) Навистина не ја разбирам поентата за отварање на вакви ресторани...резервациите чинеле од 13о-260 долари.
Баш ме интересира дали некој од вас би имал желба да оди на јадење во нудистички ресторан:rolleyes:
Restoran,-Tokio-f1.jpg
images (1).jpg images.jpg
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Ај не туку лажи мисти, сите тука знаат дека сакаш да го видиш моето најубаво газе :p, па немало да оди абее седии тамуу :*
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misterija

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Голема глупост ми е овој ресторан за голи задници, па не е ни хигиенски...дали некој прднал по течно или пак обично женскиве кога се смеат знаат и неконтролирано да се подмочаат,..хахахха..абе да кивне ке се измоча..ој па стани од столче после:roflили пак друг да седне на истото:rofl
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Грозно е така може некоја бактерија да фатиш, не дај боже, никако одење во такви, газето ќе го види само тој што ќе си заслужи хихихи :p
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misterija

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Грозно е така може некоја бактерија да фатиш, не дај боже, никако одење во такви, газето ќе го види само тој што ќе си заслужи хихихи :p
Абе ај што е грозно туку можеш да се посрамотиш, нарочито женскиот свет...ете на пр.добива мензис додека е во ресторантот..иииииииии??
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Абе ај што е грозно туку можеш да се посрамотиш, нарочито женскиот свет...ете на пр.добива мензис додека е во ресторантот..иииииииии??

хахаха веројатно тампон ќе си стави и нема гајле :D
 

malo

Староседелец
Најфотограф
13 септември 2012
1,280
2,068
1,133
Абе ај што е грозно туку можеш да се посрамотиш, нарочито женскиот свет...ете на пр.добива мензис додека е во ресторантот..иииииииии??
Па и за мажите не е баш едноставно, ерекција, ова она..