1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Разни декорации

Дискусија во форумот 'Дизајни' започната од Selma, 17 април 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Овде може да постирате интересни декорации. Јас барем сакам нешто интересно и едноставно.

  *повеќе слики ќе ставам во некоја наредна прилика, бидејќи интернетот ми е премногу слаб и едвај ми ги вчитува сите страни.

  [​IMG][​IMG]
   
  На gabi96, Dee Dee, WomanInRed и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. jovanKH2O

  jovanKH2O Староседелец

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  82
  the-office-had-some-fun-valentines-day-decorations.jpg sweet-cocktail-glass-mosaic-vase-300x300.jpg simple-christmas-decoration-pine-cones-decor-idea-diy-easy-fun.jpg interesting-decorations.jpg IMG_7459_thumb.jpg images.jpeg halloween-pumpkins.jpg Cool-Christmas-Tree-Decorating-ideas-photos-01.jpg 31588-multi-fluffy-decoration.jpg 20120324001.jpg

  Нешто поинтересно :)
   
  На Mistery :), Dee Dee и parvati им се допаѓа ова.
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  img3o.jpg img16o.jpg
  img47o.jpg img90o.jpg img20o.jpg img11o.jpg img40o.jpg img51o.jpg
   
  На Alley3112, Dee Dee и The Tramp им се допаѓа ова.
 4. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На gabi96 и Dee Dee им се допаѓа ова.
 5. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Mistery :) му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Sesil

  Sesil Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  298
  Допаѓања:
  230

Сподели: