Работа од дома | Црнобело Форум

Работа од дома

Сакате да заработувате додека пиете кафе ?


  • Вкупно гласале
    1
Статус
Затворена за нови мислења.

woworld

Староседелец
26 декември 2016
12
0
601
24
Здраво на сите, видов дека таква тема уште нема отворено.

Нудам работа од дома во Фармаси.

Барам соработници кои сакаат да заработат од дома во Фармаси.Не е важно што имате завршено,дали сте вработени или не.Работно време нема.Работите колку сакате и кога сакате.Можете да се откажете во секој момент. Бесплатно е. Ако сте вработени ,оваа работа може само да ви донесе додатен приход,а не сте ограничени временски. Доколу не сте вработени оваа работа може да ви биде главно занимање и да градите своја кариера. Можност за градење на свој бизнис. Вие сте сам свој газда. Сигурна сум дека имате многу роднини, пријатели и соседи кои чекаат да ги користат органските производи на Фармаси, и замислете, ќе ги купуваат преку вас., а вие ќе заработувате. Стартната заработка е од 15 до 33% но можете да напредувате и да заработите уште повеќе. Се што ви треба е желба. Бесплатно е, вклучете се денес. Контактирајте ме за одлична соработка. Почнете да креирате своја кариера..
 
Статус
Затворена за нови мислења.