1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Работа за средношколци

Дискусија во форумот 'Кариера' започната од Sarita, 17 јуни 2018.

 1. Sarita

  Sarita Нов член

  Зачленет на:
  17 јуни 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Барам работа за во Куманово, имам 16 год. Пишете било какви информации. Фала однапред.
   

Сподели: