1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Професионалност и лудо возење

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Maks, 2 април 2012.

 1. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Мислете дека сте добар возач???
  Погледнете ги видеата па после тоа размислете за одговорот.;)

  Моментот во првото видео е кога вториот возач ја заменува гумата на колата додека колата е во движење:biggrin
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863

  Lexus LFA, McLaren MP4-12C, Lamborghini Aventador и Bugatti Veyron...

  Четирите супер автомобили се натпреваруваат во три трки – Lexus LFA со V10 мотор, без турбо полначи против McLaren со V8 и два турбо полначи.
  Победникот од оваа трка, се натпреварува со V12-ката, Lamborghini Aventador.
  Победникот помеѓу овие две, се трка со кралот – Bugatti Veyron.

   
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Како го изеде Авентадорот на Мекларенот, како циган мрсул. :rofl Иначе појако е на старт и од Вејронот, но после го претрка. Но не му бегаше многу на крај. Иначе мислам дека Вејронот е сеуште најбрза кола на свет.
   
  На Maks му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
 5. Дејви

  Дејви Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 март 2016
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  187
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Па не мисли веќе зошто не е и никогаш не била ;)
  А што се однесува до Професионално ,а и лудо возење доказ е само WRC , гледај онбоард од Исланд , Аргентина 2015 пример, па види дали има по лудо и по професионално ;)
   

Сподели: