1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Протеински шејк

Дискусија во форумот 'Фитнес и рекреација' започната од Trajche, 16 февруари 2012.

 1. пријателство

  пријателство Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  29
  бананата и медот не се протеин. се јагленихидрати, добри за пред тренинг
   

Сподели: