Пролет/лето тренд 2013

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,477
5,078
1,153
Wind Of Change
Толку убави модели на фустани а сепак ги уништуваат боите ..Неон боите секогаш ми биле одбивни па уште и во темно како сијалица да свети ..Или пак шарени пантолони како што се смарагдните(shake)
Единствено од ова ми се допаѓа коралната боја ..нешто како ова-
 
  • Like
Реакции: MoonFairy