Производи кои мора/не смее да ги поседувате

Зумбула

Истакнат Член
20 февруари 2012
56
54
318
Многу од производите кои се добри за нашата коса, лице и тело добиваме желба да ги глорифицираме до крајност. Многу производи со иста намена се унаказиле за навек.:giggle

Какви се вашите впечатоци за производите кои милувате да ги користите?
Кои се производите кои ви помогнале во кризна ситуација?
Кои се производите кои не го дале тоа што сте го очекувале?
Кои се производите кои ни на душман не би му ги препорачале?
Која е разликата на производите во однос на оние со иста намена?
Дали секогаш она што е поскапо е подобро? Колку цената игра улога во квалитетот на производот?

Во темава може да прикачувате слики со вашите омилени производи, односно од оние кои веќе не смеете да ги имате во вашето козметичко катче.
 

Зумбула

Истакнат Член
20 февруари 2012
56
54
318
Производи на кои им покажуваш кренато палче, и производи на кои им покажуваш среден прст.


Мора да ја пробате
Bella, една од верзиите на добро познатата Павловиќева, овој пат на Fitofarm. Убав и нов мирис, непрепознатлив кај останатите Павловиќеви.
Совршена заштита и нега на кожата во зимски услови. Рацете ми ги обнови инстантно.
 
  • Like
Реакции: Alley3112

~ Скарлетка ~

Активен Член
25 октомври 2012
348
204
43
31
Скопје
Производ кој никогаш не ме изневерил е Dove рол-он... А моментално по лошо само ми текнува на Мр. Масл зелена беше етикетата... Не дека нема да исчисти ама смрди ептен гадно долго време после чистење ;)
 
  • Like
Реакции: JaMi

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,492
14,405
1,683
во светот на бајките
Производ кој никогаш не ме изневерил е Dove рол-он... А моментално по лошо само ми текнува на Мр. Масл зелена беше етикетата... Не дека нема да исчисти ама смрди ептен гадно долго време после чистење ;)
мене Dove стикот oд краставички (y)
 
  • Like
Реакции: Alley3112

~ Скарлетка ~

Активен Член
25 октомври 2012
348
204
43
31
Скопје
мене Dove стикот oд краставички (y)
видов во друга тема, само не памтам кај беше и сакав и јас да го пробам ама ми беше страв да не ме изневери :confused: ај ќе го пробам сега и јас ;)
 
  • Like
Реакции: JaMi

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,492
14,405
1,683
во светот на бајките
видов во друга тема, само не памтам кај беше и сакав и јас да го пробам ама ми беше страв да не ме изневери :confused: ај ќе го пробам сега и јас ;)
со години го употребувам и супер е... цел ден трае мирисот
 
  • Like
Реакции: Alley3112

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183

Млеково за тело за 100ден. е совршенство. Посебно за тие со сува кожа.
 

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Од овие не ме печат очите ни лицето , а ме печеше скоро цело лице од Бекутанот. А и цената, мислам дека е 55.

Многу сум задоволна. Има преубав мирис, а и не е скап го купив за 109 денари.

пред неколку години го пробав и до денес не можам да го заборавам катастрофалниот квалитет