1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Природа и пејсажи (ваши фотографии)

Дискусија во форумот 'Дводимензионална уметност' започната од melpomena, 9 септември 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Овде да закачуваме само лично наши сопствени фотографии

  IMG_20120908_151259.jpg

  IMG_20120908_150839.jpg
   
  На Foxboro, DarkPassenger, Gemini и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  070920126371.jpg
   
  На Anakin, Coelho, WomanInRed и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  vodenica 029.jpg manastir 016.jpg manastir 018.jpg
   
  На JaMi, Aquarius, Anakin и уште 4 други им се допаѓа ова.
 4. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Охрид
  IMG_20120807_185811.jpg
   
  #4 melpomena, 9 септември 2012
  Последна промена од модератор: 12 септември 2015
  На JaMi, Anakin, emzzy и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  DSCF1701.jpg
   
  На JaMi, Lady* и Anakin им се допаѓа ова.
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  7965317056_95910b8f4e_c.jpg 7965317768_37db50c6c8_c.jpg 7965318214_d9b14a4393_c.jpg 7965318810_fdf65cb469_c.jpg 7965320232_edeaeac06e_c.jpg
   
  На JaMi, Aquarius, Lady* и уште 3 други им се допаѓа ова.
 7. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Преспа
  [​IMG][​IMG]
  Охрид
  [​IMG]
  Љубаништа
  [​IMG][​IMG]
   
  На Aquarius, Lena, Lady* и уште 2 други им се допаѓа ова.
 8. Coelho

  Coelho Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2012
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  493
  И јас сакам. Еве две од мојот одмор годинава:

  [​IMG]

  Изгрејсонце:

  [​IMG]

  И една од пред две години:

  [​IMG]
   
  На JaMi, Lena, Lady* и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
 10. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Банско Бугарија
  DSC02312.JPG
   

Сподели: