1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Препорачај филм за членот над вас

Дискусија во форумот 'Рисајкл Бин' започната од Sober_Soul +_+, 18 јануари 2013.

 1. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  гледан ми е.. и понекогаш се потсетувам на пивофестот.. првата вечер беше хенговер :D :D
   
 2. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  нешто наше, Викенд на мртовци :zelen
  Едит: за мене исто некоја комедија :D
   
  На 84 sk_Y ^_- и ZmajChe им се допаѓа ова.
 3. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  комедија за тебе... Bad teacher :D
   
  На 84 sk_Y ^_- и The Tramp им се допаѓа ова.
 4. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  Тесна кожа:*
   
  На 84 sk_Y ^_- и ZmajChe им се допаѓа ова.
 5. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
   
  На Sofija... и ZmajChe им се допаѓа ова.
 6. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  The Dictator така мислам беше прејак е :rofl;)
  А инаку и за мене некој комедија:*
   
 7. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  The Big Lebowski :giggle
  хорор за мене ... ;)
   
 8. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  Комедија.... ама акциона :D Rush Hour сите 3 дела се јаки :D
   

Сподели: