Препораки за игри (помош и совети)

Davidovic

Активен Член
17 февруари 2012
167
62
28
34
За играта Crash of the Titans неможам да го поминам левелот со големото чудовиште мислам дека беше 13 левел
(играта е за плејстејшан 2)
 

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
има некој што ја поминал Батлфилд 3 ?
 

Maks

Староседелец
Препорака да ми дадете или линк од некоја игра со тепање за на компјутер (освен текен, стрит фајтер и мортал комбат) Некоја друга ако знаете. :) Си купив џојстици па да имаме занимација со другарите освен PES и тепачка малку да направиме:D
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
не ми се пушта cod mw3 :S ја инсталирав
и сега ко ќе пробам да ја пуштам
ми вика
couldn't load image xp
ај помагајте итно е ...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Deviously Devilish