Предлози за серии

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Препорачајте добри серии, кога препорачувате напишете и кратка рецензија. Другата тема си остнува за дискусии, а оваа само за предлози.
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
CommunityСтанува збор за еден адвокат кој е приморан да замине на комјунити колеџ за да може да си ја спаси кариерата, бидејќи си ја фалсификувал својата диплома. На овој колеџ запознава повеќе разни личности кои пополека ќе му се "протнат под кожата" и ќе станат неговите најдобри пријатели.
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Ќе ве замолам да напишете кратка рецензија, 3-4 реченици се доволно.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ice_Man

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Psych :igra
Која од која епизода ми е покомична. Ја препорачувам на сите, значи серија за сите возрасти. 40-тина минути хумор и мистерија со главните ликови :showoff
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MoonFairy and Хоуп*

InnaLaurie

Истакнат Член
12 март 2012
281
322
363
27
На некој пуст остров
Gossip girl

Се работи за „дечки“ на 17 год(во првата сезона), скоро сите богаташи, живеат главно во Менхетен на Апер Ист Сајд, има и аутсајдери од Бруклин. Главни ликови:
Блер која е главна во училиште, диктира модни трендови и се однесува супериорно кон сите, во врска е со Нејт уште од градинка.
Серена најдобрата другарка на Блер, која исчезнала пред една година и сега пак се врка во училиштетото.
Нејт дечко на Блер, заљубен во Серена.
Чак- главен женскар, најдобар другар на Нејт,
Ден - аутсајдер, тајно заљубен во Серена.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lollypop