1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Предлози за серии

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Selma, 11 март 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Препорачајте добри серии, кога препорачувате напишете и кратка рецензија. Другата тема си остнува за дискусии, а оваа само за предлози.
   
 2. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  имотот на дамата (happy)(happy):D:D
   
  На Hexasto му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Ау немојте само турски... :confused:
   
  На The Tramp и parvati им се допаѓа ова.
 4. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Community

  [​IMG]

  Станува збор за еден адвокат кој е приморан да замине на комјунити колеџ за да може да си ја спаси кариерата, бидејќи си ја фалсификувал својата диплома. На овој колеџ запознава повеќе разни личности кои пополека ќе му се "протнат под кожата" и ќе станат неговите најдобри пријатели.
   
 5. Astrostoper

  Astrostoper Активен Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  224
  Допаѓања:
  248
  DEXTER дефинитивно најдобро евр
   
  На Tantara и MissChievous им се допаѓа ова.
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Се сложувам.
   
 7. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Ќе ве замолам да напишете кратка рецензија, 3-4 реченици се доволно.
   
  На Ice_Man му/ѝ се допаѓа ова.
 8. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Psych :igra
  Која од која епизода ми е покомична. Ја препорачувам на сите, значи серија за сите возрасти. 40-тина минути хумор и мистерија со главните ликови :showoff
   
  На MoonFairy и Хоуп* им се допаѓа ова.
 9. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  За Декстер има тема отворено.

  А Community:
  Станува збор за еден адвокат чие образование се смета за неважечко, принуден е да посетува локален колеџ со екстремно еклектичен персонал и студенти.


   
 10. InnaLaurie

  InnaLaurie Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  281
  Допаѓања:
  322
  Gossip girl

  Се работи за „дечки“ на 17 год(во првата сезона), скоро сите богаташи, живеат главно во Менхетен на Апер Ист Сајд, има и аутсајдери од Бруклин. Главни ликови:
  Блер која е главна во училиште, диктира модни трендови и се однесува супериорно кон сите, во врска е со Нејт уште од градинка.
  Серена најдобрата другарка на Блер, која исчезнала пред една година и сега пак се врка во училиштетото.
  Нејт дечко на Блер, заљубен во Серена.
  Чак- главен женскар, најдобар другар на Нејт,
  Ден - аутсајдер, тајно заљубен во Серена.
   
  На Lollypop му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: