Предлог песна | Црнобело Форум

Предлог песна

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Овде може да побарте помош доколку ви треба некојапесна. На пример ви треба песна за добра ноќ да пратете на некој. :)

Мене ми треба песна која ќе оди во позадина додека јас и неколку други девојчиња ја рецитираме „МАкедонска симфонија“- Видое Подгорец. МЕне ми се допаѓа Пушти коси од Зијан, но скам и ваш предлог.
 

наташа

Староседелец
3 март 2012
139
115
653
Krusevo
дадов предлог но не знам дали нешто наше или од други еве нешто наше
а се согласувам и со твојот предлог пушти коси добра е ;):wub
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Темава е за сите оние кои бараат некаква песна. Значи сакам предлог за добра метал или хеви метал песничка.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,432
9,141
1,683
Кушкундалево
Темава е за сите оние кои бараат некаква песна. Значи сакам предлог за добра метал или хеви метал песничка.

Eве ти од жените на Mike Portnoy и John Petrucci, Rena Sands (жена на Петручи) и Lisa Pace (жена на Портној)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp