Прв бакнеж | Црнобело Форум

Прв бакнеж

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
27
Со јазик и незнаев како,тој беше мојот прв дечко
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Мојот прв француски бакнеж беше во четврто одделение со мојата најдобра другарка.
Причината беше љубопитноста. Со машко прв француски на 16 години.
Не го рачунам обичниот банеж уста на уста зошто таков имав на две години со некое дете на свадба. Имам и фотографија :zelen(star)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Traviesa

Armagoddamn

Истакнат Член
28 октомври 2015
162
33
328
Мојот прв бакнеж се случи кога имав 19 години со 32 годишен педофил. Ама да се разбереме не знаев дека е педофил... Кога почнав да пишувам со тој преку фб имав депресивни периоди се чувствував излишено, скршено, мислев никогаш нема да најдам дечко и едноставно допуштив да се случи. Сега се каам дека се случи, тоа требаше да се случи со вистинската личност. Затоа деца не брзајте да се случи вашиот прв бакнеж бидејќи ќе се каете
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,989
7,440
1,153
Big Sur
Мојот прв бакнеж се случи кога имав 19 години со 32 годишен педофил. Ама да се разбереме не знаев дека е педофил... Кога почнав да пишувам со тој преку фб имав депресивни периоди се чувствував излишено, скршено, мислев никогаш нема да најдам дечко и едноставно допуштив да се случи. Сега се каам дека се случи, тоа требаше да се случи со вистинската личност. Затоа деца не брзајте да се случи вашиот прв бакнеж бидејќи ќе се каете
Има граница меѓу педофилија и само голема, „непријатна“ разлика во години.
На 19 си веќе полнолетна и колку-толку можеш да донесеш некоја одлука за себе. Педофилија има некоја граница до 18, а уште построги се казни за малолетник под 14, затоа по странција постои нешто наречено age of consent, за кое не знам дали кај нас е искрено и некаков поим, ама ај...
Не е да го бранам, и мене ми е малце грдичко оние од 40ина и кусур години кога ми се лепат, али сепак е бакнеж, нема потреба од каења.
Ќе сфатиш и дека понатака на многу погрешни ќе наидуваш во сите сфери од животот. Нема чување и планирање, работите речиси никогаш не одат ко што сме замислиле.

Он: Онака нај, најпрвиот, негде на 5 години. Детско лепење уста на уста со комшичето. „Вистински“, некаде 7мо одд. Лејт блумер, шта чеш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Беше во средно со мојата прва девојка. Во суштина некако се договаравме, се допишувавме на фб, зошто така се запознавме и знаев дека таа вечер кога ќе искочиме морам да го направам тоа. Тој период сите врсници мои веќе се лапаа, освен јас, па како сите така и јас:D
Седнавме на клупа, пролет беше ама сепак ладно и онака си се тресеме хаха, она ќутлива, се срами, гледа во земја и не знае што муабет да ми прави. Па ја фатив и ја залапав. Не беше толку лошо, само две работи малку ме згрозија. Првата е тоа што ми го грицкаше јазикот со забите што уствари и не знаев што се дешава, чии заби се хахха, а вториот грозен момент е кога ја испраќав на кај буска, се лапавме уште еднаш, а ја гледам со растечен нос(puke)
Ја испратив, си лапнав мастика да џвакам, отидов со другарите да се видам да им кажам што сум направил и после тоа дома право на миење заби:D
 

Artist

Истакнат Член
16 декември 2017
7
2
303
24
Се деси кога бев трета година средно со другар на братучетка ми. Навечер се шетавме со братучетка ми и он со другар му не сретнаа (си помислив кај те најдов сега) и ни се закачија откачување амин. И ок се шетавме заедно, муабет ово оно и едно време он ми вика ај да ги оставиме братучетка ми и другар му пошто ја свиѓал демек да не им сметаме. Се оддалечивме едно 10/15 метри од нив се зазборевме за школо и сл. теми. По 5 минути ме залапа изненадно ја црвена у лицето станав. Го оттурнав од мене и он ме фати за половината и ме залепи до него, пак ме залапа. Чувството беше некако чудно, не беше лошо. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Ballet is my life

Истакнат Член
9 јуни 2018
298
105
353
На 15 години, во школски на клупа
Седевме ма клупа, и одеднаш ме фати за врат и почна да ме бакнува. Се бацувавме накај 2 минути
Беше филмски
Чувство, прекрасно
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: supersonik

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,746
1,153
Sedmo raspust mislam bese, sto da kazam ni filmski, ni ubav, ni pa sakam da go pamtam:D
Ne deka i ja sum znaela da se baknuvam togas ama pa deckovo cela faca mi ja ispoligavi, verojatno deka francuski pa si rekol da go iskoristi jazikot do maksimum.:D
 

123456789deset

Истакнат Член
18 јули 2018
96
36
128
40
осмолетка кога завршив летото
памтам поминав 2км пешки додека собрав храброст да ја излапкам ахахах
чуството бљак, за првпат осеќаш нешо туѓо, рапаво и истовремено влажно бо своја устаSent from my iPhone using Tapatalk
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
346
63
Првиот бакнеж...еехх..паметам дека цела бев претворена во уста и јазик, сите мисли, мозокот, срцето, како се да беше соберено на едно место....знам дека нејќев заби да измијам за да не го изгубам чувството и мирисот на неговите лиги...боже господе, кога е заљубен човек, слатки и непроценливи му се туѓите лиги...

Пс
асегабиповратила бљак