1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Првата љубов на вашето дете

Дискусија во форумот 'Деца' започната од Демонката, 5 март 2016.

 1. Демонката

  Демонката Нов член

  Зачленет на:
  8 февруари 2016
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  2
  Родители разкажете за првата љубов на вашето дете дали ви се отворило да ви каже дека има симпатии кон момчето/девојчето од неговото школо. Секако можете и другите да кажете за вашите браќа или сестри!
   
  #1 Демонката, 5 март 2016
  Последна промена: 5 март 2016
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  Аа ова е само за родители што имаат деца од 1во одд па нагоре ?! ;):)
   
 3. Демонката

  Демонката Нов член

  Зачленет на:
  8 февруари 2016
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  2
  Да! Секако и другите можат да раскажат за своите браќа или сестри не важи само за родители!
   

Сподели: