1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Прашање за Хаска

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од incule, 2 април 2017.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Имаме куче кај баба ми и дедо ми,женско е,сакаме кученца ама никако не е заинтересирана,пробуваме со години да не знаете што е проблемот?? И како ви успеало да се спари? Има 6-7 години да не и е поминато времето за парење??
   
 2. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  Можеш ли да ни објасниш како и на кој начин пробувате, баш ме занима:^)
   
 3. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Ја носиме кај дечко и,да се запознаат,да се зближат ама она пак несака
   
 4. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Изгледа машко е кучето па затоа не им успева :zelen(star).
   
  На escape и Mnogo Bitno им се допаѓа ова.
 5. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Ако сакаш дај ми ја, џукелата моја ќе ја оплоди за милисекунда, ако е женка секако.
  Не може куче да не се останр бремено толку години. Плус не се луѓе тие да бираат партнери. Кој ќе му дојде тој.
   
 6. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Дај бе кажете
   
 7. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Моево куче несака
   
 8. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Јас мислам да и посвоиш лабрадор,пробај може ќе го прифати,разговарај дома со твојте па договорете се за таква солуција ?
   

Сподели: