Прашај ме да те прашам | Црнобело Форум

Прашај ме да те прашам

Selene

Модератор
6 јуни 2012
720
1,865
1,103
Името беше прво.

Петок вечер е, зошто не си излезен/а?
 

Barbika77

Нов член
31 октомври 2012
17
8
3
Затоа што сум многу уморна,ај утре ќе надокнадам и за денес :D
Која ти е омилена песна моментално?