Последен поздрав до нашето милениче

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
876
1,104
393
30
Струмица
Си замина, ме напушти, ме остави да плачам по тебе... ми влеа надеж дека ќе биде се подобро, дека ќе се излечиш, но ти.... ангелчето ми те зема, те однесе со него... на далечно патување... сега веќе ми те нема, нема кој да трчка по мене кога ќе ме види, ќе нема со кого да си играм, ќе нема на кого да карам кога ќе направи нешто лошо... те нема веќе, те нема.... зошто???? сега останаа само спомените на најубавите моменти... не можам да сфатам дека веќе те нема, сакам да те видам. гушнам, да те вратам.... мое малечко да знаеш дека многу ми е тешко и не знам како ќе ми е без тебе, дека плачам... почивај во мир ангелче мало
Посветено за моето кутре Були кое од овој ден веќе го нема... :place:place:place

Самата наслов кажува се, овде напишете го последниот поздрав до вашето милениче...
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,875
1,123
Сакам да немам последен поздрав за моето милениче.
Сакам да е вечно тука со мене..

Нека почива во мир Були.
(повеќето ќе не` направат луди, ама не знаат како е да се има и сака милениче)
:( :place :place:place:place:place:place:place:place
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
моето медолинче...... :place
0QWMK.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Aaliyah and Caci

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Нека почива во мир Були :place

А јас не би сакала никогаш да имам последен поздрав за мојата Белисима...
Сакам секогаш да е тука до мене :(
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Caci

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Сочувствувам со твојата болка,сум изгубила и јас и милениче а и секој од нас изгубил драго живо суштество
Ама како бе лајк на нејзиното напишано како последен поздрав до милениче?:^)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trouble

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
888
1,090
1,093
Скопје
Сочуство и од мене :(
И мене пред 2 години ми умре лепотицата моја,си имавме преубави моменти заедно (:|
ама затоа сега имам друга кукла до мене без која неможам да си го замислам денот!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Caci and Bum-Bum

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,389
1,133
Yellow submarine
Кажете ми дека ова е лош сон, дека темава всушност ја гледам и читам во некоја мрачна верзија на сонување после изгледан филм со Фреди Кругер...

Следно - НЕКРОЛОЗИ.

На кој не му е жал да изгуби милениче побогу, си се приврзал со него и физички и ментално...
Ама дајте бре...последен поздрав??

Бтв, лесна му земја на Були ( пошто тоа е поентата на темава)