1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Последен поздрав до нашето милениче

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Caci, 29 мај 2012.

 1. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Си замина, ме напушти, ме остави да плачам по тебе... ми влеа надеж дека ќе биде се подобро, дека ќе се излечиш, но ти.... ангелчето ми те зема, те однесе со него... на далечно патување... сега веќе ми те нема, нема кој да трчка по мене кога ќе ме види, ќе нема со кого да си играм, ќе нема на кого да карам кога ќе направи нешто лошо... те нема веќе, те нема.... зошто???? сега останаа само спомените на најубавите моменти... не можам да сфатам дека веќе те нема, сакам да те видам. гушнам, да те вратам.... мое малечко да знаеш дека многу ми е тешко и не знам како ќе ми е без тебе, дека плачам... почивај во мир ангелче мало
  Посветено за моето кутре Були кое од овој ден веќе го нема... ;(;(;(

  Самата наслов кажува се, овде напишете го последниот поздрав до вашето милениче...
   
  На JaMi, 048, 4FUN и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Сакам да немам последен поздрав за моето милениче.
  Сакам да е вечно тука со мене..

  Нека почива во мир Були.
  (повеќето ќе не` направат луди, ама не знаат како е да се има и сака милениче)
  :( ;( ;(;(;(;(;(;(;(
   
  На Aaliyah, 4FUN, Lady* и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Само тие што чувале и сакале знаат како е....
   
  На Aaliyah, 4FUN и emzzy им се допаѓа ова.
 4. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  Те сакам Ники :place(inlove)(brokenheart)
   
  На Caci му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  моето медолинче...... :place
  [​IMG]
   
  На Aaliyah и Caci им се допаѓа ова.
 6. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Нека почива во мир Були ;(

  А јас не би сакала никогаш да имам последен поздрав за мојата Белисима...
  Сакам секогаш да е тука до мене :(
   
  На Caci му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Мое сочуство до сите вас
   
  На Caci му/ѝ се допаѓа ова.
 8. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Сочувствувам со твојата болка,сум изгубила и јас и милениче а и секој од нас изгубил драго живо суштество
  Ама како бе лајк на нејзиното напишано како последен поздрав до милениче?:^)
   
  На Trouble му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Сочуство и од мене :(
  И мене пред 2 години ми умре лепотицата моја,си имавме преубави моменти заедно (:|
  ама затоа сега имам друга кукла до мене без која неможам да си го замислам денот!
   
  На Caci и Bum-Bum им се допаѓа ова.
 10. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Кажете ми дека ова е лош сон, дека темава всушност ја гледам и читам во некоја мрачна верзија на сонување после изгледан филм со Фреди Кругер...

  Следно - НЕКРОЛОЗИ.

  На кој не му е жал да изгуби милениче побогу, си се приврзал со него и физички и ментално...
  Ама дајте бре...последен поздрав??

  Бтв, лесна му земја на Були ( пошто тоа е поентата на темава)
   
  На redhead, melpomena и slb_bobo им се допаѓа ова.

Сподели: