1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Помош

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Antonela, 29 август 2019.

1. Antonela

Antonela Нов член

Зачленет на:
    29 август 2019
    Мислења:
    1
    Допаѓања:
    0
    Здраво
    Јас сум нова на Форумот и моментално не се чувствувам добро...
    Ми треба вашата помош.
    До сега не сум била сексуално активна (имам 21год.), се гледам со едно момче..Вчера после видувањето кога стигнав дома видов дека секојдневната уличка беше полна со крв(темна засирена) , не сме имале секс..Но дали при мастубирање може да дојде со губење на невиност..Бидејки не почувствув никаква болка..А и неколку точки крв што имаше на гаќите се исчистија (ова го кажувам бидејќи велат дека таа крв не излегува)..

2. WolfGirl

WolfGirl Староседелец

Зачленет на:
    21 јуни 2016
    Мислења:
    205
    Допаѓања:
    128
    Можеби е менструација . А за губење на невиноста , зависи како мастурбираше ( мислам дали стави прсти/секс играчки внатре , грубо/нежно ) . Не мораш да ми одговориш , сепак тоа е твоја интима , но , мислам дека невиност не се губи од мастурбирање , хименот и не е баш на почеток на вагиналниот отвор . А тоа за крвта те излажале . Јас добив само 2 часа по губење на невиност . А не бев дома тогаш . Сметај дека пливав во крв , додека стигнав дома . Гаќите се испраа убаво , како ништо да немало на нив . Повеќе дамки ми остануваат од добиено , отколку од тогаш .

Сподели: