Помош

Мортидо

Староседелец
6 март 2012
1,056
1,575
1,133
Yellowknife, NT, Canada
metatron86.deviantart.com
Се надевам ќе ми помогне некој...после кантирајте ја темава.

Имав еден мејл порано но никако да се сетам точно на ID-to. Исто и неговиот пасворд. Ги пробав сите можни комбинации и за јузерот и за пасвордот и никако да ја погодам точната комбинација. Мејлот ми е на јаху. Дали има некакви шанси да си го вратам мејлот?
 

warr

Староседелец
17 февруари 2012
187
214
643
Тетово
(facepalm)

Имав едно капче, ама го загубив кога бев на планинарење на Белојшките Водопади. Не знам дали несвесно ми паднало или ми го одвеал ветрот. Има ли некакви шанси да си го најдем? Дали да го барам по истата рута по која што одевме или треба да ја пребарам цела планина?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Photographer

Мортидо

Староседелец
6 март 2012
1,056
1,575
1,133
Yellowknife, NT, Canada
metatron86.deviantart.com
(facepalm)

Имав едно капче, ама го загубив кога бев на планинарење на Белојшките Водопади. Не знам дали несвесно ми паднало или ми го одвеал ветрот. Има ли некакви шанси да си го најдем? Дали да го барам по истата рута по која што одевме или треба да ја пребарам цела планина?
Сигурно некоја мечка си го има веќе избришано задникот со капчето твое. Но ипак би ти препоручал да побараш по истата рута.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MoonFairy

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
flat,550x550,075,f.jpg
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
И мене ми се деси исто сс мејл, нејќе да ми га отфори веќ 2-3 месеца. Пишу га праилно пасфорд и искочи ми прашање "куде сам бија за меден месец" бе : ) Што и да пишу вика дека е вронг, што ли му се десило на мој мејл : )
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
И мене ми се деси исто сс мејл, нејќе да ми га отфори веќ 2-3 месеца. Пишу га праилно пасфорд и искочи ми прашање "куде сам бија за меден месец" бе : ) Што и да пишу вика дека е вронг, што ли му се десило на мој мејл : )
Тоа ти си го навел како безбедносно прашање кога си го правел меилот во случај да ја заборавиш лозинката. Така јас моминското презиме на мајка ми го ставив : ))
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Тоа ти си го навел како безбедносно прашање кога си го правел меилот во случај да ја заборавиш лозинката. Така јас моминското презиме на мајка ми го ставив : ))
А кој да се сети што сум навел еј : ) нема могуќе да ми текне, пробува сфе Мајами, Хаваи, Охрид бе haha и џабе..
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Се надевам ќе ми помогне некој...после кантирајте ја темава.

Имав еден мејл порано но никако да се сетам точно на ID-to. Исто и неговиот пасворд. Ги пробав сите можни комбинации и за јузерот и за пасвордот и никако да ја погодам точната комбинација. Мејлот ми е на јаху. Дали има некакви шанси да си го вратам мејлот?
Ако претходно си внесил Alternate mail тогаш можеш да провериш на тој меил и да побараш пасворд рисет.