Помош за проектни задачи/состави/писмени

lejla

Нов член
9 март 2015
2
0
1
26
може некој да ми прави анализа на песна "Раѓање на збор" од Ацо Шопов ми треба хитно ве молам pls??
 
23 март 2015
3
0
1
32
Изработка на семинарски работи и есеи на македонски јазик на било која тема!
За побрзо добивање на семинарската или есеите лајкувајте ја нашата фејсбук страна и контактирајте не таму!
Листа од над 200 готови семинарски работи и есеи меѓу кои и голем дел кои претходно биле барани на форумов, и секојдневно надополнување!
Најбрзо, најефикасно и најефтино!

*Забрането рекламирање* (Модератор)
 
Последна промена од модератор:

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Изработка на семинарски работи и есеи на македонски јазик на било која тема!
За побрзо добивање на семинарската или есеите лајкувајте ја нашата фејсбук страна и контактирајте не таму!
Листа од над 200 готови семинарски работи и есеи меѓу кои и голем дел кои претходно биле барани на форумов, и секојдневно надополнување!
Најбрзо, најефикасно и најефтино!

*Забрането рекламирање* (Модератор)
Како да знам дека нема да имам иста семинарска како некој друг?
Не туку ги лажете луѓето.
 
23 март 2015
3
0
1
32
Ако избереш од листата на семинарски, нема да бидеш сигурен дека и друг ја нема истата семинарска. Но изработуваме семинарски и по нарачка на било која тема. Така да за таа семинарска ќе бидеш сигурен дека никој друг нема да ја има истата, бидејќи ја изработуваме тогаш, и е на конкретна барана тема.
 

Kiki Marie

Нов член
5 април 2015
1
1
3
31
Изработувам семинарски работи и проектни задачи. Брзо и поволно. Доколку некако, некогаш ви затреба слободно контактирајте ме преку пораче. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Изработувам семинарски работи и проектни задачи. Брзо и поволно. Доколку некако, некогаш ви затреба слободно контактирајте ме преку пораче. :)

Колку пари, и дали изработуваш секаков тип на семинарски, пример ако имам задача да решам нешто по јакост на материјали или механика на флуиди во AutoCAD?
 

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,158
1,133
Мислиш, дали има некој да ти прати готов? :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: alba

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,447
9,155
1,683
Кушкундалево
>test
>
@Outrider
>aко го видиш ова значи функционираат во теми кои не ги надгледуваш или ги надгледуваш ама не си го прочитал последното мислење
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider