Позитивни песни | Црнобело Форум

Позитивни песни

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Кои се песните што ве исполнуваaт со позитивна енергија и најчесто ве расположуват ?

Мене овие песни секогаш ме расположуват :

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luckky, Blondie and Hexasto

Мортидо

Староседелец
6 март 2012
1,056
1,574
1,133
Yellowknife, NT, Canada
metatron86.deviantart.com
Кои се песните што ве исполнуваaт со позитивна енергија и најчесто ве расположуват ?
Па сите песни освен оние кои не ме исполнуваат со позитивне енергија и не ме расположуваат. :D

Еве некои од повеќето.

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: THE Ghost