Пикник фармерки - погодок или промашување?

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,239
1,758
113
Малку таму, малку овде...
Италијанската компанија Acquacalda создаде фармерки кои би биле идеални за првомајските празници. Фармерките „Pic Nic Pants“ се интересен спој на панталони тип шалвари, фармерки и маса.
Панталоните се прославија на интернет, но мнозинството ги оценува како модна грешка. Што мислите вие? Генијално или катастрофално? Моден погодок или модно промашување?

 
  • Like
Реакции: Alley3112

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
да бе онака ко типацо од x men везе немам как о се викаше .... ја фаќаш саламат ја маваш еднаш и оп на парчиња целат па истот осо лебо ... е тоа ке биди добра идеја .. еј а замисли да измислат фармерки пример се шеташ и ти иди да свршиш работа, поголема, и наместо да се криеш по грмушки ти си вршиш работа во фармеркитеи после дома само ги чистиш и свршена работа....
 

Sesil

Староседелец
20 февруари 2012
298
230
1,043
глупости... не би облекла никад вакво нешто