Песна на годината | Црнобело Форум

Песна на годината

Статус
Затворена за нови мислења.

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,872
1,123
Мислам дека цело лето беше хит :)
 

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Хит беше цело лето :)

Нон- стоп на радио ја пуштаја. :igra
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marrie

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
Man Down од Rihanna
:) ми влезе под кожа песнава :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ludaca
Статус
Затворена за нови мислења.