1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Песна која никогаш нема да ви здосади

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Altaïr, 29 август 2014.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Мислам дека нема некоја слична тема, ако има слободно нека се кантоса оваа. :)

  Бидејќи музика слушаме секојдневно, а има некои и што заспиваат со музика :), тогаш сигурно имате некоја песна која никогаш нема да ви здосади и која би ја слушале и по 1000 пати во денот. Да не пишувам многу, ставајте си песни што не ви здосадиле. :)

  Еве за мене. :)

   
  На Holla и malo им се допаѓа ова.
 2. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
   
  #2 malo, 29 август 2014
  Последна промена од модератор: 30 август 2014
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 3. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
 4. Compact

  Compact Истакнат Член

  Зачленет на:
  22 август 2014
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  10
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  #5 existence, 30 август 2014
  Последна промена: 30 август 2014
  На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Holla

  Holla Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2014
  Мислења:
  162
  Допаѓања:
  90
  Tова не е песна ... това се песни .. множина ...
   
 7. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  ги има повеќе ама ова мие ремек дело и никогаш нема да ми се здосади (inlove)
   
 8. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
 9. Butterfly^^

  Butterfly^^ Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 јануари 2013
  Мислења:
  239
  Допаѓања:
  271
 10. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  ова беше поискрено :D xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxa
   

Сподели: