1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пелистер

Дискусија во форумот 'Патување' започната од Dee Dee, 8 март 2012.

 1. Dee Dee

  Dee Dee Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  468
  Утре преку училиштето одиме на Пелистер..Ќе ноќеваме во детското одмаралиште..Многу сум возбудена..Би сакала да знам дали има некој од вас одено на Пелистер и да ноќевал во детското одмаралиште и како си поминал,дали собите се чисти и слично .. :)
   
  На КрисТина К., Maks и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 2. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
  собите се ок ама кај со бев јас во таја соба, имаше бубашваби на сите страни :confused: ама другите соби не беа толку лоши :) а јадењето зависит некој пат е убо некој пат не
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Dee Dee

  Dee Dee Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  468
  :frantic БУБАШВАБИИИИИ?! :eek Е сеа ми се згади..
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 4. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
  ама само мојата соба беше така, другите соби беа средени а после тоа мене и другариве со кој бев во собава не преместија во друга соба, а иначе беше интересно а одмаралиштево е големо и ние по цели деној се шетавме околу него
   
  На Hip.Hop_MKD и Dee Dee им се допаѓа ова.
 5. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  На Пелистер е прекрасно, јас бев во едно одмаралиште (име не ми текнува, бидејќи се беше многу интересно, ако ми текне ќе го пишам).
  Само земи си дебели алишта ладно е вечерно време, па и денски. Јас крајот на мај бев и имаше малце снег(зборам за малку снег колку метар на 20) па сега мисли какво е. Таму каде што бев многу беше гадно, да научена сум на чисто но гадно е, ако имаш место стави си и некој чаршав и навлаки за перници. Земи си обавезно мобилен(со игри) или некоја игра(нет немаше, но има добра забава), јас цела ноќ око не склопив еза ме беше да лежан не пак да спијам. Во кревет мораше во 23 часот.
  Стави си и нешто за јадење, ако не јадеш многу работи како мене.

  Вака тоа одмаралиштето беше уште нагоре од Молика.

  Копанки се викало сега ми кажаа.

  еве и мои слики:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Hip.Hop_MKD и Dee Dee им се допаѓа ова.
 6. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
  леле мене мака ми е шо ни еднаш барем не се сликав таму :confused:
   
  На Hip.Hop_MKD, Selma и Dee Dee им се допаѓа ова.
 7. Dee Dee

  Dee Dee Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  468
  Многу ви благодарам за советите и се што ми кажавте ! :) :gus
   
  На КрисТина К., Hip.Hop_MKD и Selma им се допаѓа ова.
 8. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
  ништо тука сме за совети :)
   
  На Hip.Hop_MKD и Dee Dee им се допаѓа ова.
 9. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  сега сфатив дека не сум бил на Пелистер:(
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 10. zombie#

  zombie# Полноправен Член

  Зачленет на:
  11 април 2012
  Мислења:
  72
  Допаѓања:
  65
  Бев пред две лета таму со неколку другарки како награда од еден атпревар и си поминавме прејако!
  Собите беа супер (за детско одмаралиште кое не знам пред колку време е изградено), беше чисто, средено, соба со тв, менза-дискотека, јадењето беше ок. Јас сум си малку повеќе пребирлива па немав некој голем проблем со јадењето па така да.. Има супер места кои се посетуваат. Планиравме летово пак да се организираме да ојме ама не знам ќе видиме шо ќе се десит.
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: