Паради на гордоста | Црнобело Форум

Паради на гордоста

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,233
5,748
1,683
Disco
@Outrider па деца не се за на многу места, ама нека.
Тука прекинувам секаква дискусија. Ако човекова сексуалност ја спореди со гомно на улица... гуд лак. :)

Да...децата. Некои деца се изложени на глупости од страна на родители кои ги влечкаат по вакви манифестации.
Едно друго дете, во едно друго време беше садистички сексуално малтретирано од страна на хомосексуални лица, повеќе пати. После тоа и некои други настани излезе муабет и дека не сум бил само јас малтретиран.
Не педофили, дури и не педерасти него баш педери. Ама не можам све на форум.
Откако, еден ден, хомосекуализмот, оверрептрезентиран во сите можни аспекти на сексуалното предаторство, ќе стане нормален, што тоа значи? Дека немало злоставување, пошто тоа ќе биде...нормално. А ако е нормално, како е тоа злоставување?
А злоставувањето е скоро па инхерентна особина на бидувањето хомос. Тоа не го знаев, тоа го прочитав.

Јас многу фино и аргументирано постирам, тука сум 8 години па се знае кој каков пристап има, каде тоа споредувам кога едноставно опишувам реакции кај ХСС кои постојат и како такви се истражени од еволуционата психологија и биологија. Тие се реакциите меѓу луѓето, тие биле од паметивек, денес имаме луѓе кои лажат дека немаат одбојност кон хомосексуални акти но тоа е резултат на полавековна пропаганда.

Има еден куп адверсни реакции на ствари на кои луѓето реагираат инстиктивно, не само аномалии туку и секакви други перцепирани свари.

Во последниве неколку месеци се сменија некои работи, дознав многу а уште сум на почеток, не знам до каде ќе тера тоа само знам дека нешто мора да се преземе. Садистичките изживувања извршени од страна на хомоси даваат прилично јасна перпектива. Ете барем ќе имам причина да отворам Твитер. И све што постои. Да сретнам луѓе кои минале низ слични трауми, макар виртуелно.
Мене може ми го оздедоа детството, ама реалноста ќе излезе на површина. До каде ќе се оди ќе видиеме.
Тек е почеток.
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: MoonFairy

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,233
5,748
1,683
Disco
I da ne zaboravam koj nema drkano na lezbejki, sigurno I ti imash, da mu se isushi k**ot xD
P.S. slikata pokazhuva kolku mi go smeni mislenjeto I Sega se mislam da si izberam zashto neli e izbor da bidam straight

Де бре со фразиве, nesi dostojen џД drkanona lezbeki a a kazi a уште hehe фали. Фиром-лезбејка.
Не, немам мастурбирано на лезбејки, прво што не се тоа лезбејки него стрејт порно "актерки" кои работат и лезбо-сцени кои се популарни меѓу одреден процент машка популација. За мене досадно, монотоно и фејк.
Да стават ИРЛ лезбачи на камера, има да изгубат либидо за пола час.

Егзибиционизам, трет пост и става свои слики на форум. Простаклук и примитивизам.
Прстиве ти се ко на препродавач на зелки на мало пазарче, десетка со кромид :frantic
Нозеве како на остарен турски месар во немачка.
Подобро што не поштеди од селфи, сепак би било премногу...
 
  • Haha
Реакции: MoonFairy

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,311
1,941
1,133
Де бре со фразиве, nesi dostojen џД drkanona lezbeki a a kazi a уште hehe фали. Фиром-лезбејка.
Не, немам мастурбирано на лезбејки, прво што не се тоа лезбејки него стрејт порно "актерки" кои работат и лезбо-сцени кои се популарни меѓу одреден процент машка популација. За мене досадно, монотоно и фејк.
Да стават ИРЛ лезбачи на камера, има да изгубат либидо за пола час.

Егзибиционизам, трет пост и става свои слики на форум. Простаклук и примитивизам.
Прстиве ти се ко на препродавач на зелки на мало пазарче, десетка со кромид :frantic
Нозеве како на остарен турски месар во немачка.
Подобро што не поштеди од селфи, сепак би било премногу...
Ама чорапата ТОП :D:rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

slunka

Нов член
27 октомври 2020
11
5
3
Де бре со фразиве, nesi dostojen џД drkanona lezbeki a a kazi a уште hehe фали. Фиром-лезбејка.
Не, немам мастурбирано на лезбејки, прво што не се тоа лезбејки него стрејт порно "актерки" кои работат и лезбо-сцени кои се популарни меѓу одреден процент машка популација. За мене досадно, монотоно и фејк.
Да стават ИРЛ лезбачи на камера, има да изгубат либидо за пола час.

Егзибиционизам, трет пост и става свои слики на форум. Простаклук и примитивизам.
Прстиве ти се ко на препродавач на зелки на мало пазарче, десетка со кромид :frantic
Нозеве како на остарен турски месар во немачка.
Подобро што не поштеди од селфи, сепак би било премногу...
Ha ha umiram od smeenje, drkadzijo, spored toa kolku se zamarash so tugji zhivoti sigurno nemash svoj, svoja devojka, prijateli ili zhivot. Me fakja zhal za tebe, so moive lezbejski prsti shto speak gi koristam na drugi, za razlika od tebe shto gi koristish samo na sebe. Strejt lichnost, se gordeam so tebe I so tvoite uvredi xD
 

slunka

Нов член
27 октомври 2020
11
5
3
Ама чорапата ТОП :D:rofl
Fala ti konzervativna strejt zhena, zaedno so prijatelot so mislenje nad tebe mozhe da se druzhite I da si ostanete tuka zashto sramota e da se meshate vo svetot so vakviot fascinanten 21vi vek um.
PS se nadevam od decava shto gi imate, ili kje gi imate barem edno da e gej xD vi posakuvam se najubavo I se vakvi chorapi da si kupuvate
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,772
7,299
1,153
Big Sur
@Outrider, има тема за педофилија, што твојов пример е класичен случај, колку и „педерлукот“ да го сметаш за крив.
Добредојдени сте сите да дискутираме таму, овде знаете дека границата е веќе многу премината, така?
Да не делам казнени на двајца без тројца, темава оди под клуч на некое време.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,233
5,748
1,683
Disco
Ha ha umiram od smeenje, drkadzijo, spored toa kolku se zamarash so tugji zhivoti sigurno nemash svoj, svoja devojka, prijateli ili zhivot. Me fakja zhal za tebe, so moive lezbejski prsti shto speak gi koristam na drugi, za razlika od tebe shto gi koristish samo na sebe. Strejt lichnost, se gordeam so tebe I so tvoite uvredi xD

Fala ti konzervativna strejt zhena, zaedno so prijatelot so mislenje nad tebe mozhe da se druzhite I da si ostanete tuka zashto sramota e da se meshate vo svetot so vakviot fascinanten 21vi vek um.
PS se nadevam od decava shto gi imate, ili kje gi imate barem edno da e gej xD vi posakuvam se najubavo I se vakvi chorapi da si kupuvate

Остави ги нејзините деца на мира, ова за жал е интересно во својата језивост но прилично конзистентно со поведението на хомосексуалните лица. Нит ја знае нит познава а ги меша нејзините деца во муабет на форум еј. Ни домашно васпитање ни ништо, престрашно.
Жената си напишала свое животно искуство и животна сторија, фино, културно и со човечка топлина (нешто што секогаш треба да се почитува) а тука имаме клетви и најпрљави навреди од страна на хомосексуално лице.

И повторно и повторно цел им се децата, овој пат дури и сосема непознати, од виртуелен соговорник!
Од каде е таа опсесија на хомосексуални лица со туѓи деца. Одговорот е стравичен.

Обидите за навреди се чиста патетика. Некој да се потсмева на нечија тешка судбина е уште еден јасен показател за злото кое чучи во хомосексуалните лица. Чисто, апсолутно, неразблажено зло. Но од одруга страна не постои потешка судбина од бидување хомос. Нема ништо подолно од тоа, тоа е дното зад кое нема ново дно. Природата е немилосрдна према таа категорија.
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: MoonFairy