Охрид воведува зонско капење за Скопјани

Баше мислење

  • Добра идеја

    Гласови: 1 5.9%
  • Лоша идеја

    Гласови: 16 94.1%

  • Вкупно гласале
    17
Статус
Затворена за нови мислења.

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
А што е работава што убиваат странски туристи? :(
Пред некоја година бугари, пред 1-2 година србите во дискотеката......аман бе што правите... :D
 

Luckky

Upright
22 февруари 2012
2,636
5,812
1,153
31
Western Sky, Land of Oz.
овие ако имаат памет..:stomp зошто да не си носат храна и сл. од други градови?? дека во Охрид е 3 пати поскапо??? епа нека ми извинат малце... и така не ни сакам да одам таму сега уште помалце.... Маркетингшки тотално погрешно!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kitty

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Не се нормални, уште што нема да смислат за да земат пари, а на крај пари во буџетот нема...Од година на година туризмот во Охрид изумира, се послабо е со туристи а тие ставиле астрономски цени мислиш на Мајами се наоѓаш....е за тоа ќе си се капат сами в енѕеро и ке викет Имет туристи - немет туристи......Во Охрид не мојт да немат, мојт само да имат снемано..иначе имат....:rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 4FUN

TheCat

Староседелец
22 февруари 2012
193
381
663
Не се нормални, уште што нема да смислат за да земат пари, а на крај пари во буџетот нема...Од година на година туризмот во Охрид изумира, се послабо е со туристи а тие ставиле астрономски цени мислиш на Мајами се наоѓаш....е за тоа ќе си се капат сами в енѕеро и ке викет Имет туристи - немет туристи......Во Охрид не мојт да немат, мојт само да имат снемано..иначе имат....:rofl
Во Охрид да пиеш кафе е приближно еднакво како во Парис, само разликата е шо во Парис ќе го пиеш пред Ајфелова кула :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marick14 and Kitty
Статус
Затворена за нови мислења.