Опишете си го денот со смајлиња

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Oд постот на DarkPassenger во темата Сакам да кажам/прашам, ми дојде идеа за оваа тема.:)
Значи опишувате како ви поминал цел ден , ама со смајлиња

Да почнам:
(yawn):sleep|-(:kafe(talk)
 
  • Like
Реакции: Oleri and DarkPassenger

alba

Староседелец
15 март 2012
1,426
2,014
1,123
е у најстрахотниот подфорум т.е. Општи муабети само вакава тема му фалеше да го опишеме денот со емоции упс оно со смајлиња да ти било :zelen
и ај да го опишам:
(smoke):kafe:confused::rolleyes::facepalm2(sun)(rain)(flower)(handshake):biggrin:unsure:igra(party):cool: :showoffај доста е уште не е завршен денот :zelen