Омилен тип на музика? | Црнобело Форум

Омилен тип на музика?

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
Реге најмногу ама ги слушам скоро сите стилови рок, метал , ДнБ поп па и турбофолк( ко ке сум в кафана)