Омилен и најнеомилен предмет во основно/средно

Dea

Активен Член
14 февруари 2012
156
196
43
22
Кој ви беше омилен, а кој најнеомилен предмет во основно и средно? :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Омилени: ликовно,информатика
не омилени:биологија,географија,физика
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
најомилен предмет мие изброна пракса најмногу заради професоро пошо иако цело време се работи со смеа врви времето.. и нај неомилен м ие математика....
 

Dea

Активен Член
14 февруари 2012
156
196
43
22
Епа ајде и јас да кажам, омиени:
  • Биологија,
  • Хемија,
  • Физика
  • Математика (зависи од темата) :)
А најнеомилени:
  • Географија на врвот! :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Andrea Bloodbucket

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,932
743
Омилени: Историја, Географија, Социологија, Педагогија, Македонски Јазик и Литература, Уметност, Филозофија, Музичко
Најнеомилени: Психологија и Математика:eek:
 

Andrea Bloodbucket

Истакнат Член
18 февруари 2012
280
328
63
Омилени: Историја, Географија, Социологија, Педагогија, Македонски Јазик и Литература, Уметност, Филозофија, Музичко
Најнеомилени: Психологија и Математика:eek:
Ау, психологија поодвратен предмет неам сретнато до сега. Блак.
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,932
743
Ау, психологија поодвратен предмет неам сретнато до сега. Блак.
Остај, не за друго затоа што дрндав највеќе цело време и активен и ми заклучи 3-ка смрдла... А некој ни збор не изустија 4 & 5-ки...:stomp
 

Andrea Bloodbucket

Истакнат Член
18 февруари 2012
280
328
63
Остај, не за друго затоа што дрндав највеќе цело време и активен и ми заклучи 3-ка смрдла... А некој ни збор не изустија 4 & 5-ки...:stomp
Има идиотки. Јас на психологија не се ни појавував хахахахаха и на крај ми текна да научам па 4 ми напиша.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: alekcacko