1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Омилен и најнеомилен предмет во основно/средно

Дискусија во форумот 'Образование' започната од Dea, 18 февруари 2012.

 1. Dea

  Dea Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  196
  Кој ви беше омилен, а кој најнеомилен предмет во основно и средно? :)
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
  Хемија, математика и биологија омилени.
  А најнеомилен микробиологија. :D
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Омилени: ликовно,информатика
  не омилени:биологија,географија,физика
   
 4. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  најомилен предмет мие изброна пракса најмногу заради професоро пошо иако цело време се работи со смеа врви времето.. и нај неомилен м ие математика....
   
 5. Dea

  Dea Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  196
  Епа ајде и јас да кажам, омиени:
  • Биологија,
  • Хемија,
  • Физика
  • Математика (зависи од темата) :)
  А најнеомилени:
  • Географија на врвот! :D
   
  На Andrea Bloodbucket му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Омилени: Историја, Географија, Социологија, Педагогија, Македонски Јазик и Литература, Уметност, Филозофија, Музичко
  Најнеомилени: Психологија и Математика:eek:
   
  На Emily023, Dea и Andrea Bloodbucket им се допаѓа ова.
 7. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
  Ау, психологија поодвратен предмет неам сретнато до сега. Блак.
   
 8. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Остај, не за друго затоа што дрндав највеќе цело време и активен и ми заклучи 3-ка смрдла... А некој ни збор не изустија 4 & 5-ки...:stomp
   
 9. Psychobilly

  Psychobilly Староседелец

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  1,509
  Најомилениот предмет се знае кој е... ЅВОНЧЕТО :rofl
   
  На foREVer, Marrie, Emily023 и уште 3 други им се допаѓа ова.
 10. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
  Има идиотки. Јас на психологија не се ни појавував хахахахаха и на крај ми текна да научам па 4 ми напиша.
   
  На alekcacko му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: