Омилена боја за автомобил? | Црнобело Форум

Омилена боја за автомобил?

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
214
136
1,053
Темно сива мат , црна мат , бела сјајна , црна мат со бордо мат детали ( на пример ентериер на кола , браници , фелни ) . Темно сива мат ми е новата омилена боја на кола , откако во маало некој паркорал кола со таква боја . Ау . Ми остана во памет .
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,515
1,183
Big Sur
Црвена или бела. Мислам убави на изглед, а сега за миење ќе збориме другпат.
Многу ми е сивило од автомобили некако. Дури се радувам кога ќе видам жолта, портокалова или ретка боја.

Е сега, само без претеризам. Зимово видов и црно, плишано БМВ, пресмешно изгледаше.