Одлична диета 100% функционира

Статус
Затворена за нови мислења.

Armagoddamn

Истакнат Член
28 октомври 2015
162
33
328
Одете на работа
работете 2 смени
не јадете ништо
не пијте ништо
така една недела
и резултатите се очигледни
а ако не можете без јадење
пробајте еднаш дневно во минимални количини
 
  • Like
Реакции: Ranta

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,684
3,863
1,183
A тие шо работат една смена ? Па и вода да не пијат ? Види диета мајке му .. умри за вода ама битно диета е..
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
Одете на работа
работете 2 смени
не јадете ништо
не пијте ништо
така една недела
и резултатите се очигледни
а ако не можете без јадење
пробајте еднаш дневно во минимални количини
Ova ti e probana dieta??Bas me zanima kolku ti oslabna od nejze, ustvari kako si ziva seuste ne mi e jasno??
 
  • Like
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y
Статус
Затворена за нови мислења.