Обетки

Sara

Истакнат Член
13 февруари 2012
116
116
343
Сите жени, повеќе или помалку, сакаат и носат обетки! Украс на ушите, а и израз на женственост. Какви се вашите омилени обетки? Каков стил најмногу сакате да носите? Можете да ставите и слики, секако.
 
  • Like
Реакции: Dee Dee and Minella

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
641
93
Ги обожавам. Често знам да си се подновам со нов пар обетки. Парите најчесто за тоа ми леткаат. Ама немарка сум и ги губам, па ми останува само едната од двете :D
 

Dea

Активен Член
14 февруари 2012
156
196
43
21
Уште сум мала за драстично големи обетки и за да ги менувам секој ден. Па затоа си имам малечки цветчиња од рубин, и многу добро ми стојат зашто сум Овен во хороскоп и многу се добри. Не ми сметаат и прекрасни се! (happy)
 
  • Like
Реакции: Bum-Bum and Dee Dee