Новогодишни фризури | Црнобело Форум

Новогодишни фризури

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,525
14,437
1,683
Таму каде што треба
Оваа Н.Г.нема фризури,измиена чиста коса, исушена и врзана со мојата омилена штипка цвет. Природно,скромно и најубаво.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,515
1,183
Big Sur
Не дека се убивам со правење сарми на глава за Нова Година, ама лани и годинава најлесно - тренерки, косава и по 3-4 души максимум. Легнуваш во 1, стануваш сабајлето со истата фризура. :D:D
1637615565815.png
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MatijaSever

MatijaSever

Нов член
7 јули 2022
2
0
1
23
Отвори ја прикачената датотека 13315 Отвори ја прикачената датотека 13316 Отвори ја прикачената датотека 13320

Преферирам обичну анти гел или восак фризуру, може малце пена за косу ама одма после стављање сс фен брммм брмммм

Едит: hhhhhhh Како аптекарски шишиња сам ги ставија слике : )
А оваа година планирам да ја носам со шишки, разбрав таква била модата во Лондон
 

MatijaSever

Нов член
7 јули 2022
2
0
1
23
Отвори ја прикачената датотека 13315 Отвори ја прикачената датотека 13316 Отвори ја прикачената датотека 13320

Преферирам обичну анти гел или восак фризуру, може малце пена за косу ама одма после стављање сс фен брммм брмммм

Едит: hhhhhhh Како аптекарски шишиња сам ги ставија слике : )
А оваа година планирам да ја носам со шишки, разбрав таква била модата во Лондон