Новогодишни украси | Црнобело Форум

Новогодишни украси

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,515
1,183
Big Sur
Многу ми се допаѓаат вакви дрвени украсчиња, имитации на лампиони, ама досега кај нас сум сретнала слични само во Базаро, а цените им се преглупи за да фрлам толку пари за цела елка, да речеме.
1639171882380.png
Е сега, секогаш може од АлиЕкспрес, ама малку доцна ми текна годинава, така да ќе терам со старите.