Новогодишни и божиќни песни | Црнобело Форум

Новогодишни и божиќни песни

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
Во пресрет на новогодишните празници, дојдов до идеја да си имаме и ваква тема покрај темите за новогодишни украси и декорирања. Зошто да не.

Ниеден празник, веселба, прослава, роденден, не поминува без музика тоа го знаеме. Но колку вие си ја збогатувате новогодишната и божиќната атмосфера со вакви песни?
За некого клише и досадни,но за некого интересни и убави.

Постирајте ги вашите омилени песни. :)
Јас ќе почнам со неколку... 
  • Ми се допаѓа
Реакции: antonio

smeska

Истакнат Член
18 декември 2012
65
53
118

Сите ми се слични некако , ноооо #1 ми е .... и спотчето и песничето и Инчето :)