Нинџи во Македонија

Holla

Истакнат Член
17 јуни 2014
162
90
338
Здраво ... прва тема ми е што ја отварам ..
Се прашувам дали има нинџи во македонија ...
Секој гледал како мал нинџа филмови и цртани и се филмал дека тоа е он всушност, но дали постојат нинџи воопшто и дали кај нас постојат ??
На јутјуб имам видено видеа македонски нинџи ... што се тие, кои се и дали се вистински?
----Инаку омилен ми е Леонардо ----
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec and Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Има, еден му е прв братучед на Ниче Македон, а другиот е Ацо Донски, уосталом и се облекува така нинџасто, го фура тој имиџ, го има тој гард.
За други не знам.

Џек Мевосек бил маќедонче, ербап чоече.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: existence

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Иииии да ти еам првата тема да ти еам :rofl :rofl ме здроби од смеење :rofl

Да не бидам офтопик, иам еден нинџа у маало .. 6 годинки е, не можеш да го видиш кога ќе помине :D
 

Holla

Истакнат Член
17 јуни 2014
162
90
338
Иииии да ти еам првата тема да ти еам :rofl :rofl ме здроби од смеење :rofl

Да не бидам офтопик, иам еден нинџа у маало .. 6 годинки е, не можеш да го видиш кога ќе помине :D
Koja беше твојата прва тема ????
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Познати дувла на нинџи на територијата на РМ се Шуто Оризари и битолскиот Баир. Бројот на нунчаки по глава на жител таму е значително повисока од онаа во другите делови на земјата. Брусли и вандам се чести имиња таму што е уште еден доказ.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: RoxieHeart

Holla

Истакнат Член
17 јуни 2014
162
90
338
Хахах ... одговор на
Познати дувла на нинџи на територијата на РМ се Шуто Оризари и битолскиот Баир. Бројот на нунчаки по глава на жител таму е значително повисока од онаа во другите делови на земјата. Брусли и вандам се чести имиња таму што е уште еден доказ.
Хахах ... одговор на место .. не ми е текнало оти од таму потекнуваат нинџите во македонија ..... ке треба да ги посетам ...
Иначе да не знаеш Сенсејот како им се вика ? .. само да не е Вилис или Норис
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Хахах ... одговор на

Хахах ... одговор на место .. не ми е текнало оти од таму потекнуваат нинџите во македонија ..... ке треба да ги посетам ...
Иначе да не знаеш Сенсејот како им се вика ? .. само да не е Вилис или Норис

Не се замараат тие со сенсеи и такви ствари, вештината им се аплоудира телепатски преку видео касети `амерички нинџа 4`
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Holla

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,527
14,438
1,683
Таму каде што треба
Озбилно прашувам иначе .. пошто гледам ги има по ЈТ, женска ми сака да тренира .. па не знам кај да се обратам
Нинџа не се станува,нинџа се раѓа!
images