Нешта што жените ги мразат во стилот на облекување на мажите

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,279
3,528
443
Скопје
Често се појавуваат истражувања кои откриваат што мажите (не) сакаат кај стилот на претставничките на понежниот пол. Британскиот Telegraph реши да ја префрли топката на другата половина и да им даде можност на жените да кажат што е она што не им се допаѓа во стилот на облекување на мажите.
Еве што од машката облека не остава добар впечаток кај жените:

Шпиц чевли
Многу кратки шорцеви
Сјаен костум
Маици со длабоко деколте
Кожни панталони
UGG-чизми
Машки хулахопки
Фенси ремениДевојки имате уште нешто да додадете? Пишете слободно,да им упатиме совети на момците:giggle
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,541
2,555
1,133
Прв пат гледам машки вака облечени и се си викам, дали сами си избирале или нивните стилсисти :confused:
Како и да е, огледало немаат дома најверојатно... :D
 

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
872
1,103
393
26
Струмица
Дечките се :eek Мене исто многу ме нервира кога ќе видам машко облечено со костим и патики, посебно со стартки... некако многу глупаво ми стои :confused:
 
  • Like
Реакции: parvati and JaMi

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
највише ме нервираф глупи рапери, усеруеф се сс дресови и кило ланци, ако си рапер не си излог за накит : )
 
  • Like
Реакции: Luckky, redhead and Lady*

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,358
2,204
423
Дома пред Пц
баш сакам да видам машко со кожни панталони, тоа е толку sexy (inlove)
синоќа на концерт Бени, од нон-стоп носеше такви wow :trepka