Необични дрва во природата

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
Природата изобилува со интересни и невообичаени убавини.
Овде ставајте слики од необични дрва или ваши фотографии но да не пастираме слики од фотошоп туку да бидат природни а невообичаени и интересни.drvo10.jpg

drvo11.jpg

drvo8.jpg

drvo9.jpg
 

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,161
1,133
Чудо на природата :)Само не ми е јасно за што ќе се дискутира во темава?
 
  • Like
Реакции: Dee Dee

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Јас најмногу сакам кога има дрво со попаѓани лисја и мноооогу магла. Нешто како овие: