На што прво си помисливте утрово кога се разбудивте? | Црнобело Форум

На што прво си помисливте утрово кога се разбудивте?

She

Истакнат Член
17 февруари 2012
301
569
393
Прво нешто што помислив и почувствував беше кооолку само голема болка во мускулите имам :eek.
 

Lorejn

Полноправен Член
15 февруари 2012
68
82
18
Задоцнета суммммммммммммммммммммм:eek:
 

Sugar

Истакнат Член
19 февруари 2012
502
1,110
393
Да идам или да не идам ? Ми се спие, и така неам научено за овој колоквиум ..:sleep
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Aaliyah

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Оуууууууу јеееа и денеска не сум на школо (happy). Четврток, петок и викенд :), цел ден и цел викенд е предмене.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Sugar and Шмекси