На кој мобилен оператор сте претплатник? | Црнобело Форум

На кој мобилен оператор сте претплатник?

Pica pica

Староседелец
2 јуни 2013
1,564
2,090
1,133
88
Oстри си ги нервите, ќе ти требаат периодов, посебно кога ќе ја видиш сметката :D
На припеид сум :mstickle на непознат оператор. R на мрежа. брее и фрекфенциите ги продадоа. (smoke)
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
137
1,053
На Вип сум претплатена.Меѓутоа не сум задоволна зашто везден ми стигаат пораки за активација на 200 мегабајти интернет.Не го трошам интернетот од телефон толку многу,а плаќам бајѓи пари за таа услуга.Срамота.:mad