Најубава актерка

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,154
7,681
1,183
земјата на чудата
најхаризматична Јулија РобертсimagesCAM9Q02Z.jpg

imagesCA3NOAD6.jpg најсексипилна Моника Белучи
imagesCAA9BB2K.jpg најслатка, нажалост починатата Британи Марфи
imagesCA9BRVJC.jpg а една од нај нај омилените мои е типката од Аватар,како таква..
 
  • Like
Реакции: Legioner