1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најубава актерка

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од Давор, 10 ноември 2012.

 1. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Според мене,дефинитивно Ashley Benson :)

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Party Poison, turop и Rosana им се допаѓа ова.
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Luckky , Скарлет Јохансон и Моника Белучи
   
  На Legioner и Luckky им се допаѓа ова.
 3. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  charlize theron, сакам на неа да личам.(wasntme)
  [​IMG]
  [​IMG]

  Исто и leighton meester, преубава ми е.
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Rosana, Oleri, Luckky и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  не е темава дупла?
   
  На Martin_MKD, melpomena и Hkakashi им се допаѓа ова.
 5. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  И јас би играла исто! :sreken (y)
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 6. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
  [​IMG]
   
  На parvati, близнак и Luckky им се допаѓа ова.
 7. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  најхаризматична Јулија Робертс imagesCAM9Q02Z.jpg

  imagesCA3NOAD6.jpg најсексипилна Моника Белучи
  imagesCAA9BB2K.jpg најслатка, нажалост починатата Британи Марфи
  imagesCA9BRVJC.jpg а една од нај нај омилените мои е типката од Аватар,како таква..
   
  На Legioner му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  [​IMG]

  Alison King
   
  На parvati и Legioner им се допаѓа ова.
 9. Coelho

  Coelho Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2012
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  493
  Angelina Jolie

  [​IMG]

  Emma Stone

  [​IMG]

  Keira Knightley

  [​IMG]
   
  На Sweetgirl1605 и DarkPassenger им се допаѓа ова.
 10. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574

Сподели: